Nadštandardné bývanie s mnohými elektronickými vymoženosťami, s bazénom aj saunou priamo v Piešťanoch
Piešťany
listing_preview_icon_house
For Sale
Purpose
listing_preview_icon_pool
590
Property Lot Size
listing_preview_icon_size
160
Size
listing_preview_icon_garage
listing_preview_icon_garage
1
Garages
listing_preview_icon_wife
WiFi

About The Property

Ponúkame Vám na predaj luxusný a priam technológiami nabitý moderný rodinný dom/vila v kúpeľnom meste Piešťany, príjemné bývanie v pokojnej a obľúbenej časti Piešťan. Bezproblémové parkovanie vo dvore aj pod strechou vďaka elektrickej dvojbráne na diaľkové ovládanie, bezpečnosť v tomto dome je zaručená jednak alarmom ako aj kamerovým systémom, nehrozí vám že sa vymknete, keď si kľúče zabudnete vo vnútri, otvoríte si jednoducho otlačkom prsta. Pred príchodom domov si dom vykúrite alebo vyklimatizujete podľa potreby priamo z práce alebo pred návratom z dovolenky. Samotný dom je dvojpodlažný, s veľkorysým podkrovným úložným priestorom a terasami. Je to murovaná novostavba určená pre náročného klienta, ktorý vie oceniť všetky jej kvality.

Priestorovo je delený na dennú a nočnú časť. Prízemie pozostáva zo vstupnej chodby, hosťovskej izby, kúpeľne, obývacej izby s krbom a samonostným schodiskom, veľkej kuchyne s jedálenským stolom a vstupom na terasu, horné poschodie tvoria dve detské izby, pri nich priľahlá kúpeľňa, na druhej strane sa nachádza hlavná spáľňa s vlastnou kúpeľnou, zo všetkých horných izieb sa dá vojsť spoločnú terasu a vychútnávať si tu spoločné chvíle.

Vďake inteligentnej domácnosti si viete tiež ovládať vonkajšie žalúzie, závlahový systém, elektrickú markízu nad terasou, svetlá, brány, kúrenie v dome je podlahové plynové, výhodou je aj centrálny vysavač, klimatizácia vo väčšine izieb domu ako aj centrálny server. Kuchyňa je vybavená vysoko kvalitnými vstavanými spotrebičmi značky Miele, chladnička s výrobníkom ľadu, obývacia izba je doladená RGB svetlami, romantiku zaručuje hviezdne nebo a kvalitný krb.
Vonkajší priestor upravený záhradným architektom, murovaný záhradný domček s letnou kuchyňou a grilom s posedením, hneď vedľa wellness zóna s fínskou saunou, sprchou na schladenie a miestom na relax aj v zime, hneď potom si môžte potrénovať a zaplávať v bazéne s protiprúdom, ktorý je vybavený podsvietením, elektrickým prekrytím a vyhrievaním (tepelným čerpadlom). V tomto dome bolo myslené na všetky detaily, dokonca sa tu nachádza aj malá pivnica, kde je ukryté ovládanie bazéna a vlastná studňa. Záhrada vám ponúkne súkromie a pokoj na oddýchnutie si po náročnom dni. Bonusom nehnuteľnosti je aj murovaná garáž.

Outdoor Details

Pool
Garage Attached
Front yard
Balcony
Grill
Parking
Outdoor Shower

Overview

Sale Price: 620,000
620000 Size: 160
620000 Property Lot Size: 590
Year Built: 2014
Floors No: 2
Rooms: 5
Bedrooms: 4
Bathrooms: 3
620000 Garages: 1

Interior Details

Equipped Kitchen
Gym
Washer
Heating
Air Conditioning
Fireplace
Dishwasher
Refrigerator
Sauna

Similar Properties​

Toledo Reality

Horná Streda 91624

Bratislavská 185

Phone

+421 - 915 527 585 ar sv ar
+421 - 918 211 767 eng sv

Powered By Akaza Tech